O firmie

Kim jesteśmy?

Jako doświadczona wielkopolska firma budowlana specjalizujemy się w domach pod klucz i w stanie developerskim.

Świadczymy profesjonalne usługi budowlane od 1999 roku, co pozwoliło nam zdobyć bogatą praktykę, ale też szeroką bazę sprawdzonych dostawców.

Dzięki ogromie zrealizowanych inwestycji, olbrzymim zapotrzebowaniu na materiały budowlane i stałej, zgodnej współpracy z licznymi dostawcami, możemy zapewnić naszym Klientom niezwykle korzystne ceny. Dziś zamówią u nas Państwo rzetelnie wybudowany dom przy koszcie zaczynającym się już od 3 500 zł netto m2 + 8%VAT (stan deweloperski)!

Działamy jako generalny wykonawca przy dużych przedsięwzięciach takich jak budowa osiedli, bloków, budynków w systemie zabudowy szeregowej czy budynków wielorodzinnych, jednak nieobce jest nam również budownictwo wszelkich hal i magazynów. Naszym obszarem działania jest Poznań, województwo wielkopolskie, Wrocław i okolice.

SEB-BUD to wszechstronna firma budowlana z własnymi architektami, inspektorami nadzoru, konstruktorami oraz kierownikami budów. Sami świadczymy profesjonalne usługi ogólnobudowlane, ale współpracujemy też z licznymi firmami, które oferują projektowanie i wykonawstwo ogrodów czy aranżację wnętrz.

Oferujemy nie tylko usługi budowlane, ale też pomagamy w załatwieniu wszelkich formalności potrzebnych do rozpoczęcia budowy, w tym otrzymaniu stosownych pozwoleń. SEB-BUD to nie tylko firma budowlana dla Klientów, którzy nie mają czasu na budowanie, proponujemy zakup gotowych inwestycji domów jednorodzinnych oraz mieszkań pod Poznaniem i Wrocławiem.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

SEB-BUD - firma budowlana, której możesz zaufać !