Kim jesteśmy?

Jako doświadczona wielkopolska firma budowlana specjalizujemy się w domach pod klucz i w stanie developerskim.

Świadczymy profesjonalne usługi budowlane od 1999 roku, co pozwoliło nam zdobyć bogatą praktykę, ale też szeroką bazę sprawdzonych dostawców.

sprzęt na budowie

Dzięki ogromie zrealizowanych inwestycji, olbrzymim zapotrzebowaniu na materiały budowlane i stałej, zgodnej współpracy z licznymi dostawcami, możemy zapewnić naszym Klientom niezwykle korzystne ceny. Dziś zamówią u nas Państwo rzetelnie wybudowany dom przy koszcie zaczynającym się już od 2 450 zł netto m2 (stan deweloperski)!

Działamy jako generalny wykonawca przy dużych przedsięwzięciach takich jak budowa osiedli, bloków, budynków w systemie zabudowy szeregowej czy budynków wielorodzinnych, jednak nieobce jest nam również budownictwo wszelkich hal i magazynów. Naszym obszarem działania jest Poznań, ale też całe województwo wielkopolskie.

budowa domu jednorodzinnego

SEB-BUD to wszechstronna firma budowlana z własnymi architektami, inspektorami nadzoru, konstruktorami oraz kierownikami budów. Sami świadczymy profesjonalne usługi ogólnobudowlane, ale współpracujemy też z licznymi firmami, które oferują projektowanie i wykonawstwo ogrodów czy aranżację wnętrz.

Oferujemy nie tylko usługi budowlane, ale też pomagamy w załatwieniu wszelkich formalności potrzebnych do rozpoczęcia budowy, w tym otrzymaniu stosownych pozwoleń. SEB-BUD to nie tylko firma budowlana – dla Klientów, którzy nie mają czasu na budowanie, proponujemy zakup gotowych inwestycji domów jednorodzinnych oraz mieszkań pod Poznaniem.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!